O nás

Rád bych se s Vámi podělil o pár informací o sobě. Jsem zkušený manažer-leader s bohatými zkušenostmi z českých i zahraničních nadnárodních firem. Zaměřuji se na oblast managementu, a to jak teoreticky, tak především prakticky. Z technického pozadí bych vyzvedl mnoho let kdy jsem se soustředil na slévání, slévárenství a quality management dodavatelských řetězců. Práce s technickou dokumentací, včetně výkresů podle ASME a ISO, byla mým hlavním zdrojem obživy po mnoho let. Postupem času se však výkresy změnily na návody, postupy, kuchařky, standardy a směrnice. Velice mě baví nové technické přístupy a postupy, zejména simulace v prvopočátku návrhu bez vytvoření fyzického prototypu.


Kromě toho se nerad zařazuji do žádných škatulek, protože se domnívám, že každý z nás je jedinečný a má své vlastní talenty a schopnosti. Snažím se vždy rozvíjet své dovednosti a učit se novým věcem, a to nejen v oblasti, kterou se zabývám profesionálně, ale i v jiných oblastech.


Mimo práci se věnuji sportu a cestování. Rád si zaběhnu nebo zahraji golf, což mi pomáhá zrelaxovat se a nabrat nové síly pro další výzvy. Kromě toho také rád cestuji a objevuji nová místa a kultury. Věřím, že každá nová zkušenost je příležitostí k učení a osobnímu růstu.

Pavel

Vize PDC Consulting: Vytvářet udržitelné projekty s přidanou hodnotou.

Mise PDC Consulting: Zaměřit se na digitalizaci a posunout sebe i své okolí do 21století. Oprostit se od zažitých zvyklostí a podívat se na problém z nadhledu. Neustále se ptát proč to funguje, popř. proč to nefunguje.


Doufám, že jsem vám dal nějakou představu o tom, kdo jsem a co mě zajímá. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem o mé služby, neváhejte mě kontaktovat.

email: pavel@dubsik.com, telefon: +420732437143


Jedno vím s jistotou. Je potřeba veškeré znalosti propojit a teprve potom je prodat.